نیم نگاهی به اپاچی 160سی سی
برادر کوچیک بچه معروفه تی وی اس ( اپاچی 180)

 موتورسیکلت تی وی اس آپاچی ۱۶۰ محصول طراحی و تولید در کارخانجات بزرگ تی وی اس موتورز هندوستان و عرضه و تولید در ایران توسط گروه ‌صنتعی نیروموتور می باشد. 


تی وی اس ۱۶۰ نسخه ارتقا یافته آپاچی ۱۵۰ با طراحی جدید برای رنگ بندی و آرمها و انجین قوی تر می باشد . 


تی وی اس آپاچی ۱۶۰ سی سی دارای انجین چهارزمانه هواخنک ، ۵ دنده همراه با استارت الکتریکی و پدالی می باشد . قدرت انجین با توجه با حجم اضافه شده افزایش چشم گیری داشته و شتاب بالایی را به نمایش می گذارد . 


سرعت نهایی بالاتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت کن توسط این انجین فراهم شده موتورسیکلت آپاچی ۱۶۰ را به یکی از محبوب ترین موتورسیکلت ها در بازار برای جوانان تبدیل کردن است. 


ضریب دنده به خوبی طراحی شده  راکب به راحتی تعویض دنده ها را در سواری آرام و هم در سواری پر شتاب به خوبی انجام خواهد داد . 


بدنه با استفاده از شاسی مستحکم و جوشکاری با کیفیت بالا ،طراحی زیبای ظاهری و همچنین استفاده از کیلومتر دیجیتال و چراغ جلو فلاپ دار صرف نظر از خرید این موتو سیکلت را مشکل کردن است. استفاده از رینگ های آلومینیومی با قابلیت استفاده از تایرهای تیوبلس زیبایی خاصی به آپاچی ۱۶۰ داده است . 


هر چند تایر های استفاده شده در این موتورسیکلت با برند MRF ، از نوع درصد پایین رابر می باشد که سبب پایین آمدن ضریب اطمینان در ترمز گیری های شدید و نا پایداری در عبور از معابر لغزنده و پیچهای شدید شده است. فروشگاه اینترنتی موتور گمرک استفاده از تایر های با کیفیت را توصیه می کند . 


آپاچی ۱۶۰ با ورود به بازار با استقبال خریداران  به یکی از پر فروش ترین ها در بازار مبدل گشته و رقیب جدی برای موتورسیکلت های هندی و چینی رده ۱۵۰ تا ۲۰۰ سی سی به شمار نمی آید. 


استفاده از چراغ های جلو پر نور در جلو چراغ عقب ال ای دی ، اطمینان خریدار را در شب بالا برده است.


ترمز جلو دیسکی  دو پیستون و عقب کاسه ای بزرگ عملکرد خوبی را در کاهش سرعت به نمایش گذاشته و اطمینان راکب را بالا می برد . 


 


شما با خرید آپاچی ۱۶۰ آر تی آر ،شتاب ،سرعت ،کیفیت ،زیبایی و مصرف سوخت پایین را برای خود تهیه خواهید کرد.